Xtrasize je populární přírodní lék na rozšíření penisu.

Zatímco produkt má mnoho výhod, není bez nevýhod, v tomto přehledu budeme diskutovat jak o výhodách jeho použití, tak o tom, co se nám nelíbí.

Xtrasize je to určitě, že výrobek stojí za pozornost, a zároveň se těší dobré pověsti a důvěře mezi muži, ale srovnávat složení, jeho cenu a rychlost, se ukázala být pouze na 3 místě v žebříčku tablety pro zvětšení penisu sizemed.

Xtrasize

Jak Xtrasize funguje a kdy je první účinek?

Působení tablet xtrasize je velmi blízko, ne-li totožné, k jiným komerčně dostupným produktům v této kategorii.

Správně vybrané složky zlepšují krevní oběh, zvyšují jeho příliv do kavernózních těl penisu.

Pod vlivem zvýšeného množství krve se kavernózní těla zvyšují v objemu, čímž se penis stává masivnějším po celém jeho povrchu, a to jak v obvodu, tak v délce. Takto funguje Xtra size.

Doplněk stravy XtraSize funguje o něco pomaleji než výše uvedené produkty pro zvětšení penisu. První účinky léku lze očekávat během 2 měsíců systematického užívání Xtra velikosti v dávce 1 kapsle denně.

Jaké účinky lze očekávat od Xtrasize? Za prvé, zvýšení velikosti penisu o 2,5 cm do 60 dnů po začátku léčby, ale k dosažení maximálního efektu zvýšení průběh léčby by měla trvat až 6 měsíců. Během této doby se délka penisu může zvýšit o dalších 7,5 cm a až o 30% jeho obvodu.

Výhody

Vady

Dávkování Xtrasize – Jak používat pro dosažení optimálních výsledků?

Dávkování xtrasize je velmi jednoduché a nemělo by způsobit žádné potíže. Postačí 1 kapsle během dne, nejlépe po prvním jídle nebo ke zvýšení erekce 30 minut před plánovaným sexuálním stykem.

Výrobce doporučuje vypít kapsli s velkým množstvím vody (asi 200-300 ml).

Složení doplňku XtraSize

Síla jakéhokoli dobrého dodatku k prodloužení a zesílení penisu spočívá v jeho složení. Právě účinné složky ve výrobku určují jeho účinnost, nikoliv marketing, nízkou cenu nebo příjemné balení.

V tomto ohledu je xtra size je jednou z nejzajímavějších přípravků na trhu, obsahuje ve svém složení pouze známé a často používané v těchto produktech jsou ingredience, jako je L-arginin, muškátový květ nadzemní nebo kořen maca.

Důležité však není jen množství ingrediencí, ale také správně zvolené proporce a kvalita použitých surovin, které v případě xtrasize pocházejí od certifikovaných dodavatelů. Na webových stránkách výrobce si můžete přečíst, že při sestavování složení xtrasize se podíleli jak lékaři, tak odborníci na výživu.

To je důvod, proč lék upevnil svou vysokou pozici v kategorii doplňků pro zvýšení penisu.

Jaký účinek mají jednotlivé složky doplňku?

Xtrasize – recenze na účinnost akce

Recenze mužů o účinnosti tablet xtrasize jsou většinou pozitivní. pánové chválí jednoduchost použití doplňku, zejména ve srovnání s metodami, jako jsou push-up nebo prodlužovače.

Nicméně, stejně jako v případě téměř jakéhokoli produktu pro růst penisu, včetně hlasů pánů, kteří nejsou spokojeni s výslednými účinky.

Týkají se hlavně příliš pozdějších účinků léčby lékem, což v kombinaci s poměrně vysokou cenou může být významnou nevýhodou.

Pokud před nákupem xtrasize chcete zkontrolovat, co ostatní pánové si myslí o jeho činnosti, na tomto odkazu najdete ručně psané recenze využívajících jeho mužů: xtrasize.cz

Cena XtraSize – Kolik stojí příprava?

Cena, kterou musí zaplatit za 1 balení xtrasize je doplněk (1650czk), se může zdát poměrně vysoká, zejména ve srovnání s jinými produkty na trhu.

Většina z nich však vyžaduje použití 2 kapslí denně, zatímco pro xtrasize je to jen 1 kapsle denně. Jedno balení obsahující 60 kapslí tak stačí na 60 dní léčby, ne jen na 30.

Další výhodou jsou k dispozici na oficiálních stránkách sady za zvýhodněné ceny. Pokud se jednou rozhodneme koupit 2 balení produktu, zaplatíme za to všechno pouze 2800czk ZLS, tedy méně na 1150czk.

Ale největší úspory může zajistit nákup 3 kusů tablet na zvětšení penisu za 3650czk. Tento balíček je zaměřen zejména na ty pány, kteří již měli možnost ověřit účinnost produktu a jsou odhodláni k delšímu průběhu léčby.

Níže najdete všechny aktuálně dostupné akcie.