Sledovali jste někdy na plaveckém stadionu nebo venku na koupališti dívky, které oblékají (možná i záměrně) malé velikosti dvojdílných plavek, aby tím daly jasně najevo, že jejich tělesné proporce stojí za zhlédnutí? Toto je celkem běžná praxe, ale jen málokdo se nad tím pozastaví tak, že by toto počínání nějak kritizoval. Zkrátka vnímáme to jako přirozenou součást života a i když se dívky promenádují v takových plavkách na trávníku podél bazénu, muže to zpravidla nechává klidným a provoz veřejného koupaliště to nijak nenarušuje.

dívka ve svetříku

I kdyby měly dívky na sobě tak malé plavky, že z nich budou vykukovat ňadra ze všech stran, nic tak zásadního se nestane. A proč? Protože dokud zakrývají bradavky, není tu patrné to podstatné, co okamžitě mění situaci. Ženské bradavky jsou pro muže něco jako magnet pro špendlík. Velice silně je to táhne do jejich středu, touží tam být, chtějí se jich dotýkat, hladit je, líbat a žužlat v ústech. Je to zcela přirozený proces, který také podmiňuje pokračování lidského rodu, kdyby tomu tak nebylo, zřejmě bychom už dávno vyhynuli.

vyzývavé oblečení

No jo, ale ukazovat bradavky by ženy měly pouze tomu, s kým chtějí být v partnerském vztahu, plodit děti a udržovat rodinu pohromadě. A to je právě častokrát problém v situaci, kdy nerady oblékáme podprsenky, protože nám nevyhovují po zdravotní stránce. Jak to udělat, abychom si mohly oblékat šaty bez ramínek, halenky, svetříky, trička či mikiny, z jejichž tkanin bradavky prosvítají?

Řešení je docela jednoduché, stačí si pořídit nálepky na bradavky. Jsou to speciální kulaté terčíky, které se nalepí na pokožku, a setrvají tam po dobu mnoha hodin, i když se potíme a působí na ně voda či vlhkost. Lepící vrstva je zdravotně nezávadná a aplikaci nálepek můžeme provádět v podstatě denně, záleží na vašich individuálních potřebách a příležitostech.