Kolik jazyků znáš tolikrát jsi člověkem. Máte rádi učení se nových věcí? Pokud ano tohle vás bude jistě zajímat. Navštivte náš online kurz a dozvíte se více. Zajímáte se o programování? Jste začínající programátor nebo už jste pokročilý? Máme pro vás dokonalou zprávu s Python se může naučit naprosto kdokoliv a kdykoliv. Jediné, co k tomu potřebujete je trpělivost a radost z nově naučených věcí či jazyků. Chcete se i vy zúčastnit online kurzu Python a naučit se nový jazyk? Pokud jste se dosud nesetkali s pojmem Python je náš článek přímo pro vás!

kurz online

Co je to vlastně ten Python kurz?

Python vytvořil Guido van Russum. Guido van Russum je programátor a jeho sláva se zakládá právě na vytvoření tohoto jazyka. Kurz je určen pro lidi, co májí zájem poznat kouzlo efektivního a elegantního jazyka Python. Jedná se o takzvaný programovací jazyk. Setkat se s ním můžete především při tvorbě jakýchkoliv aplikací, webových stránkách, AI, ale i při tvorbě her či jiných softwarech.

Kde se Python naučit?

K učení pythonu jsou vytvořeny speciální Online kurzy. Takovýto kurz spojí přibližně 6 000 Kč. Je to dražší ale rozhodně se to vyplatí. Nejznámější online kurzy jsou například: ExcelTown.cz, Engeto.cz a sdacademy.cz

kurz

Proč si zrovna vybrat tento jazyk?

Python kurz online vám garantuje že se naučíte tento jazyk snadno, rychle a efektivně. Setkat se s ním můžete v novodobých funkcích a softwarech jako je například novodobé AI. Python naleznete i v několika knihovnách jako jsou například scipy nebo také data Time. Samozřejmě tím nemyslíme knihovny jako knihkupectví, ale knihovny, které jsou určeny pro programování.

Python dělíme do dvou kategorií.

1) Klasický Python – což je celkové učení všeho potřebného

2) Python string – Při kterém se učíte speciální symboly pro programování.