Legendární hra

Jistě jste už o této hře slyšeli, protože ji hrají lidé napříč všemi generacemi. Na první pohled není nijak složitá, protože základ je postaven na světě z kostek. Když si zapneme mód přežití, tak jsme hráčem, který musí hledat suroviny a jídlo, aby přežil. Není to však pouze o přežití, ale budování spousty věcí, díky kterým se můžeme stále posouvat kupředu a budovat svůj virtuální svět. Možností je opravdu spousta, přičemž dost se toho můžete dozvědět přes internetové návody a příručky.

Minecraft most přes řeku

Na první pohled jednoduchá hra tedy skrývá i obtížnější prvky, u kterých trvá jejich dosáhnutí nějakou dobu. Rozhodně to tedy není hra pouze pro děti. Kromě běžného herního světa můžeme hrát kreativní, kde máme nesmrtelnost a neomezené množství všech itemů, takže si můžeme budovat co chceme. Další možností jsou zábavné online servery, kde můžete hrát minihry s dalšími hráči z celého světa. Každý si tedy může najít co ho baví.

Vlastní server

Jak už jsme si řekli, tak klidně můžeme hrát s jinými hráči, a to třeba s vlastními přáteli. Přeci jen si při tom můžeme užít ještě více zábavy. Můžeme to povýšit ještě na další úroveň, a to v tom ohledu, že budeme mít vlastní server a na něm můžeme budovat co se nám zlíbí. https://www.autorevue.cz/muze-nam-policie-zadrzet-ridicak-kdy-se-ji-zlibi-diskuze_2/%3Fshowforum%3D1 Pro takový server je však potřeba dostatečně výkonný hardware, na kterém pojede nepřetržitě.

Hrad z kostiček

Přeci jen zde bude hrát hned několik hráčů najednou. Aby nám vše běželo plynule, tak můžete využít Minecraft hosting. U něj si můžete být jisti, že výkonu pro server je zde dostatek. Je tu samozřejmě více variant, přičemž záleží na tom, kolik hráčů bude v jednu chvíli připojeno. Lepší varianta stojí sice více peněz, ale není to žádná hrůza. Na vlastním seru můžeme mít i vlastní pravidla a pozvat sem pouze koho chcete, což je velká výhoda oproti tomu, když se připojíte na server někoho jiného. Na jejich webu jsou podrobnější technické informace včetně srovnání dvou variant.