Dlouho jsem přemýšlela o tom, co bych měla dát příteli k letošním třicátým narozeninám. Přece jenom – třicetiny jsou jenom jednou v životě a nebudou se už nikdy opakovat. Musí to být podle mě něco velkého, úžasného. Vím, že přítele by ode mě potěšilo cokoliv, ale já mu chci prostě udělat nádherné třicetiny na které nikdy nezapomene. Narozeniny má až v dubnu, a tak mám logicky docela dost času na výběr. Ty hmotné dárky jsem objednala (hrníček, ve kterém vydrží dlouho studená teplá voda s nápisem The best husband, potom úžasnou hřejivou deku s vyznáním, co pro mě znamená, ocelový nádherný řetízek s různými nápisy a láskyplnými vyznáními, balónky a tak dále).

system

No jo, jenže to mi přišlo pořád ještě málo. A víte co? Tak jsem se rozhodla, že na jeho třicetiny nám zarezervuji pobyt ve wellness a v hotelu. Dlouho jsem nad tím přemýšlela. Ale nakonec jsem si uvědomila, že hlavně pobyt ve wellness na hotelu na nejméně týden potřebujeme oba dva jako sůl. Jsme pořád v zápřahu a stane se málokdy, že máme chvilku sami na sebe. Oba nás to trápí. A toto mi prostě přišlo jako úžasné řešení. Dlouho jsem vybírala wellness a hotel, až jsem na to kápla.

hotel7

Narazila jsem na jeden luxusní hotel přímo s wellnessem v něm a musím vám říct, že když jsem viděla fotky z místa wellness a hotelu, spadla mi brada. Řekla jsem si, že tohle je přesně to pravé ořechové a přítel bude určitě nadšený. Už se těším na to, až si to ve wellness pořádně užijeme a odpočineme si. A zase načerpáme síly, jak se říká na dlouho dopředu. Součástí pobytu na hotelu jsou i výborné snídaně v ceně, každé ráno jsou v hotelu nachystané švédské talíře, takže paráda. Pobyt jsem zarezervovala přes jejich rezervační systém a už se nemohu dočkat přítelových narozenin. Myslím, že bude mít obrovskou radost. A já vlastně logicky taky.