Také se vám někdy stalo, že jste nemohli úplně normálně sedět, jako že jste měli třeba různé zdravotní problémy, kdy třeba vaše sezení bylo opravdu hodně bolestivé? Třeba jste měli hemeroidy anebo jste měli další intimní problémy? Pokud ano, tak se vám také budou hodit různé kompenzační pomůcky, jako například zdravotní sedák na židli https://www.libelladesign.cz/produkty/libella-seat/libella-seat-mono. Vzpomínám si, že když jsem rodila, tak jsem také měla nástřih hráze a řeknu vám, že asi snad tři anebo čtyři týdny jsem nemohla normálně sedět. Nemohla jsem se ani vykoupat a nemohla jsem ani pořádně chodit, takže jsem byla ráda, že opravdu existuje kvalitní a měkký zdravotní sedák na židli.

Existují sedáky na židli.

Já jsem naštěstí ale měla takový zdravotní sedák na židli, který měl uprostřed díru, takže vlastně moje jizva po nástřihu se vůbec nepařila a vlastně také mohla volně dýchat. Vlastně se mé jizvy nic nedotýkalo. Takže potom jizva také málo bolela. Také se mi potom rychle zahojila. Opravdu je hodně lidí, kteří třeba mají hemeroidy anebo mají stejný problém jako já, že potřebují opravdu kvalitní a měkký zdravotní sedák na židli. Nebo znám také některé lidi, kteří třeba například jezdí na vozíčku a také potřebují mít samozřejmě nějaké pohodlí, a tak využívají také různé zdravotní sedáky na invalidní vozík anebo také zdravotní sedáky na židle.

Sezení by mělo být pohodlné.

Dokonce mám i zdravotní sedák, který už je celkově vyplněný, ale mám ho na zahradní houpačce. Je to opravdu velice příjemné. Mám zdravotní sedák na židli z paměťové pěny je vysoký asi pět nebo šest centimetrů, ale řeknu vám, že je to opravdu pohodlné a příjemně se na tom sedí. Dokonce si už i uvědomuji, že se mi i rovná páteř, protože jak sedím na tomto sedáku, který je zdravotní, tak vlastně i zdravě sedím a moje páteř se zdá i více pevnější. Zdravotní sedák na židli si vyberete opravdu v různých designech a také materiálech.