Všichni víme, že udržovat dobré vztahy v rodině a všude jinde se musí. Protože pokud člověk neudržuje někde dobré vztahy, tak na to také může doplatit. Já sama osobně jsem si vždycky přála, aby se vztahy udržovali vždycky v té nejvyšší kvalitě, a to v nejvyšší dobré náladě. To, protože jsem vždycky chtěla, aby všechno v rodině klapalo. Ale všichni také víme, že ne vždycky se všechno tohle může podařit. Znám dvě rodiny, které jsou tak moc znepřátelené, že se mi z toho až chce někdy brečet. A vážně nechápu, jak se někdo může, tak moc rozhádat, že potom jsou úplně naštvaní anebo potom brečí doma, že je to moc mrzí a tak podobně.

Mám ráda svou rodinu.

Tohle vím, protože mně se tohle také jednou stalo a byla jsem opravdu tak nešťastná z toho, že se někdo rozhádal kvůli někomu, že to opravdu tahá za srdce. Takže podle mého názoru je opravdu nejlepší, když lidé dbají na dobré vztahy v rodině. A to hlavně ve vlastní rodině. Vemte si, že kdy se třeba pohádáte s kamarádem anebo s někým cizím, tak se to vždycky dá snést a vydržet. Jenomže když se pohádat s někým v rodině, kterého potom vídáte každý den a potom v rodině jsou různí lidé, kteří se zastávají toho a pak toho druhého, tak je to potom velice složité a obtížné.

Chci být stále šťastná.

Také je to velice otravné, takže vždycky když mám už úmysl se s nikým hádat, tak radši stáhnu ocas, sklopím uši a jsem raději ticho, abych se nemusela stále jenom hádat. Raději ať se hádá někdo jiný a já ne. Pak mám někdy i výčitky svědomí, což mě potom moc trápí. Protože takhle alespoň mám alibi, že já jsem v tom nevinně, když ustoupím. Tady alespoň vidíte, že udržovat dobré vztahy v rodině se vyplatí, protože to je také důležité a opravdu si potom oddychne celá rodina, když jsou všechny vztahy v rodině skvělé a v pořádku. Opravdu všem doporučuji, važte si své rodiny a nehádejte se.