Znáte firmu Chlorito chlorito.cz? Pokud ne a zajímalo by vás to, tak se podívejte na tyto webové stránky, kde najdete opravdu mnoho věcí, a hlavně příslušenství do bazénu. Protože já sama, když jsem s dětmi vybírala bazén k nám na zahradu, tak jsem stále neměla žádné zkušenosti o tom, jaký bazén k nám na zahradu by byl úplně ten nejvhodnější. Naše zahrada není úplně veliká, máme tam sice už houpačku a zahradní nábytek, ale také jsme si tam nechali malé místo na opalování nebo na dětské hry a také v neposlední řadě na bazén. Mým dětem téměř šest let v sedm let, takže děti už by si moc přály mít bazén.

Mám ráda čistý bazén.

Dříve jsem žádný bazén nechtěla, protože jsem se bála, že se tam malým dětem něco stane, tak jsem si řekla, že až alespoň nejmladšímu dítěti budu v šest let, tak pořídím nějaký bazén. Děti si v obchodě vybraly takový bazén, který se jim líbil nejvíce a který nebyl moc hluboký. Potom jsme na chlorito.cz objednali různé bazénové příslušenství, abychom měli všechno potřebné, co je potřeba k bazénu. Opravdu nechceme dopadnout jako moje kamarádka, která si pořídila bazén, ale žádné bazénové příslušenství k tomu, takže to nakonec dopadlo tak, že každé dva týdny musela kamarádka měnit vodu v bazénu, protože neměla ani žádný chlor ani další bazénovou chemii.

Používám bazénovou chemii.

Já vím, že chemie není skvělá, ale pokud chcete mít vodu bez bakterií a virů anebo tam nechcete mít opravdu špínu a nechcete, aby voda byla zakalená, tak se bez bazénové chemie z webové stránky chlorito.cz vůbec neobejdete. A kdybyste nechtěli používat žádnou bazénovou chemii, tak jak byste udržovali vodu v čistotě a v nezávadnosti? Já jsem kdysi používala jen obyčejné savo, ale to mi bohužel nechávala stopy na plavkách, barevné a výrazné plavky potom byly takové vybledlé, že to potom nebylo hezké. Takže jsme si řekla, že bez bazénové chemie, která je speciální, se vůbec doma neobejdeme.