Voda na koupání musí být průzračná, tedy čistá jako křišťál. Musí být vidět až na dno, a to ze kteréhokoli místa kolem bazénu. Tak máme jistotu skutečně čisté vody. Ovšem, ona se nevyčistí sama od sebe. Musíme jí k tomu drobátko napomáhat.

Takovým největším pomocníkem je samozřejmě filtrace. Ta zbaví vodu nečistot navátých větrem nebo jinak zanesených. Většinou bývá písková a je to právě náplň, tedy písek, který tyto nečistoty umí zadržet. V případě filtrace kartušové jsou to pak samozřejmě kartuše. Ovšem je třeba i té naší filtraci pomáhat. Tím také ušetříme časté praní písku a také třeba uspání trubek či hadic hrubší nečistotou. Takže je třeba občas zarejdit i síťkou, která takovéto hrubší nečistoty nabere.

v bazénu

Taková věcička se snadno zhotoví z kusu klacku a drátu. Na ten se navlékne stará punčocha a máme hotovo. Jenže jak to vypadá. Představte si sám sebe, že máte u bazénu hosty a spadne tam kus klacku, listí, nebo brouk. A vy jej budete před hosty lovit něčím, co vypadá jako byste neměli na chleba. Ta ostuda. Naštěstí se to dá vyřešit.

Existuje zde totiž něco, čemu se říká teleskopická tyč. A na jejím konce je vkusně udělaná síťka. Takže to vypadá opravdu trochu jinak nežli kus klacku na medvědy. Navíc se s takovýmto náčiním pracuje o hodně lépe, tyčku, tedy držák si můžete vysunout dle potřeby, takže je práce s ním o hodně a hodně snazší.

občerstvení u vody

Nuže, vidíme, že taková věc je velice potřebná a nyní můžeme přejít k tomu, jak si ji obstarat. Jistěže si můžete zajít do patřičného obchodu, ale řekněte sami, proč opouštět teplo rodinného krbu. Není k tomu nižádného důvodu. Vám totiž postačí jedno jediné kliknutí. A to kliknutí na odkaz zde v článku. Tím se dostanete na webové stránky prodejce, který má tuto věc ve své nabídce. Vám stačí koupit a zaplatit. Výrobek vám přijde až domů.