Neříkejte mi, že jste opravdu nikdy neuvažovali nad tím, že byste si pořídili nějaký veliký dům a k tomu opravdu krásnou zahradu. Mnoho lidí právě už touží po tom, že by si také pořídili krásnou zahradu, jenomže někdy to bohužel nejde, někdy lidé na to nemají vůbec peníze, takže potom je to velice obtížné a složité, aby si lidé tenhle sen splnili. Vzpomínám si, když mi můj partner říkal, že by také moc toužil po tom, abychom si pořídili nějakou pěknou zahradu. Samozřejmě, že bych si to přála také, ale kde bychom na to vzali peníze. Věřte mi, že pořídit si nový dům, kde je ještě veliká zahrada, tak by to stálo opravdu hodně peněz.

Květiny na zahradě miluji.

Tohle my s partnerem jednoduÅ¡e nikdy být nebudeme. Moje kamarádka Å™ekla, že za tu velikou zahradu s velikým domem dala skoro sedm milionů korun. Tohle absolutnÄ› s partnerem nikdy nenaÅ¡etříme a pÅ™edpokládám, že my vám na tohle nedali ani hypotéku. Je to opravdu hodnÄ› penÄ›z, navíc bychom také nemÄ›li Äím ruÄit. Proto jsem partnerovi Å™ekla, že se musí bohužel spokojit s tím, co máme. Sice máme malinkatý domeÄek, ale zase nemáme vůbec zahradu. A to je právÄ› potom už o niÄem. My jsme právÄ› chtÄ›li být dům se zahradou.

Zahrada se musí udržovat.

Protože můj sen byl, že bychom také chovali zvířata a mÄ›li bychom dva veliké psy. A věřte mi, že chovat velikého psa v malém bytÄ› a nebo v malém domeÄku rozhodnÄ› nejde. Vždycky jsem chtÄ›la, že budeme mít dům, kde tÅ™eba budu mít také své oblíbené dvě ovce, které mám ráda a jako dítÄ› jsme je s babiÄkou a s dÄ›deÄkem chovali, takže jsem na taková zvířata zvyklá. Opravdu hodnÄ› mÄ› mrzí, že moji rodiÄe právÄ› prodali veliký dům nebo statek po babiÄce a po dÄ›deÄkovi. Opravdu hodnÄ› mÄ› to trápí, protože bych tam mohla bydlet já se svým partnerem. Já jsem vždycky chtÄ›la bydlet právÄ› tam, kde bydlela babiÄka s dÄ›deÄkem. protože jsi asi Å™ekla, že jednoho dne bych po nich toto nemovitost pÅ™evzala.