Také uvažujete o tom, že byste si nechali předělat váš interiér anebo něco podobného? Pokud ano, tak předpokládám, že už určitě uvažujete také o nějaké vnitřní rekonstrukci. Já sama jsem si řekla, že když se s partnerem stále dohadujeme, co budeme u nás měnit a co budeme rekonstruovat, tak jsem mu řekla, že prvně budeme řešit opravdu nejvíce ty praktické věci a které takzvaně nejvíce hoří. Partnerovi jsem řekla, že když jsem těhotná, tak bych také chtěla zábradlí na schodiště. Partner totiž měl stále za to, že zábradlí na schodiště se opravdu nevyplatí a že je to zbytečné utrácení peněz. Chvíli jsem na něj koukala jako blázen a potom jsem se už opravdu naštvala.

Zábradlí je pro mě důležité.

Absolutně nechápu, jak může být zábradlí na schodiště Kmkdesign zbytečnost a že to je zbytečná útrata peněz. Vždyť tohle může také někomu zachránit život. On si snad neuvědomuje, že jsem těhotná a že také potřebuji potom nějakou oporu. Zatím jsem ještě neměla opravdu tak veliké břicho, že by se mi špatně chodilo do schodů, ale vím, že třeba až budu v sedmém měsíci, tak se mi bude chodit špatně. Partner tohle vůbec nechápe. Tak jsem partnerovi ukázala webové stránky, kde se mohou sehnat zábradlí. Já jsem stále chtěla mít krásné dřevěné dekorativní zábradlí. Nejlépe jsem chtěla mít právě z borovice. Masivní borovice se mi už opravdu hodně dlouho líbí a řekla jsem si, že kdyby partner konečně souhlasil s tím, že se ne nám hodí masivní dřevo jako zábradlí na schodiště, takže bych byla opravdu v sedmém nebi.

Bez zábradlí jde o život.

Nakonec to samozřejmě dopadlo tak, že bylo po mém. Asi za půl roku na to partner sehnal krásné zábradlí na schodiště, které nám bylo uděláno na míru. Musím uznat, že zábradlí na schodiště, které je ze dřeva, vypadá opravdu pěkně a každý nám ho chválí. Myslím si, že neuděláte chybu, když i vy si dáte zábradlí na schodiště, protože schodiště bez zábradlí může také způsobit velikou pohromu. Třeba někdo spadne. A to by asi nikdo nechtěl. Znám bohužel několik případů, kdy třeba pády ze schodišti bez zábradlí nedopadly dobře.