Jarní a letní měsíce jsou plné sluníčka, i když i sluníčko může překazit déšť. Chvilkové přeháňky i deštivé týdny jsou běžnou součástí léta, ale i tak je mnoho slunečných dnů, které je potřeba využít naplno. Proto se v létě koná nejvíce koncertů, festivalů a dalších akcí, protože se mohou konat pod širým nebem. Být venku a skvěle se bavit je prostě k nezaplacení.

I pořadatelé těchto akcí využívají lení slunečné dny naplno. Když se počasí nevydaří, většinou se akce přesune a nebo se použijí stany. Velmi oblíbený je nůžkový stan 3×6, který je prostorný a poskytne zázemí například hudební technice, grilu a nebo chladicím boxům. Díky nepromokavým stanům bude chráněno před deštěm všechno, co pod něj schováte. Povrch je ošetřen tak, aby skrz látku nespadla jediná kapka.

akce lidé

Stany mají tu výhodu, že se dají postavit kdekoliv. K jejich příslušenství patří i podlahy, abyste s případě že přijde déšť, prožili celou akci v suchu. Pokud máte stan postavený přímo na hlíně, může při dešti dojít k tomu, že budete sice pod stanem a nebude na vás pršet, ale budete se brodit v bahně. Proto je lepší si pohledu vždycky vypůjčit.

stan oslava

Stany se hodí na jakoukoliv akci. Používají se při akcích s větší počtem návštěvníků, ať už jde například o koncert a nebo o svatbu. Nemusíte se bát toho že by svatba pod stanem byla o něco méně hezká než ta v budově. I stan má svoje kouzlo, jen se musí promyslet výzdoba.na internetu se dá najít spousta inspirace, porotě kromě svateb například ve mlýně jsou módní svatby pod stanem. Stany mají zajímavou atmosféru a na fotkách z celého světa můžete vidět že svatba pod stanem vypadá vážně krásně. Prožijte svatbu nebo oslavu narozenin venku a pro případ nepříznivého počasí mějte v záloze stan, který pojme hodně osob i spoustu věcí. K dispozici je velký výběr rozměrů, podlahy, stoly i židle.