Jaké výhody mají klt přepravky a proč je lidé tak moc využívají. Klt přepravka https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/klt-pepravky-a-klt-boxy vám vlastně nic extra neřekne. Jedná se tedy o přepravku, která je vyrobena z kvalitního a tvrdého plastu, kdy se celistvost jejím základem. Nemá žádné otvory a tak dobře podrží i kapalné předměty. Ovšem i taková přepravka se dobře chytá, protože má úchyty na ruky, ovšem zabudované tak, aby nenarušovali provedení přepravky. Tyto přepravky mají hladké hrany a tak se v nich nic neodře ani nepropíchne nebo neroztrhne, jsou tak dokonalé, že si s nimi nemůžete ublížit. Jejich další výhodou jsou, že jsou všechny stejně vyrobené a jedna přepravka krásně zapadá do druhé.

klt přepravky

Mohou se tak jednoduše uskladnit na sebe a tím zabírat například ve skladu daleko méně prostoru, než kdyby měli být vedle sebe. Když by na sebe nešli dát, mohli byste je uložit vedle sebe a tím byste si celý prostor zaplnili. Jsou tedy vyrobené tak, že nad nimi někdo opravdu přemýšlel. Mají zarážky, kdy do sebe pěkně navazují. Což je velmi praktické. To není všechno materiál, je tak kvalitní, že snesou teplotní rozdíly. Můžete je mít například venku, kde na ně bude celý den svítit sluníčko a na teploměru naměříte třicet stupňů celsia a přepravkám se nic nestane. Dokáže vydržet teplo a i chladu odolává. Můžete jí mít uskladněnou v chladícím boxu, kde bude až mínus deset stupňů a přepravce se nic nestane, což je vážně super.

klt přepravky

Proto je skvělou volbou pro chlazené potraviny. Vhodné v letních dnech na přepravu ovoce a zeleni a některých dalších produktů. Přepravky se dělají v pěti základních provedeních tak máte na výběr, jaký velikost se vám bude nejvíce hodit a bude vyhovovat vašem plánům a potřebám. Můžete si zvolit více menších přepravek nebo naopak menší počet těch větších. Poslední výhodou tohoto produktu je jeho schopnost nic nevsakovat. Je zcela omyvatelný pod vodou, a když se jedná o něco více zaschlého nebo přilepeného můžete použít i případné saponáty. Materiál je kvalitní a něco vydrží. Po jeho upotřebení se dá jednoduše recyklovat.