Každý člověk má právo na odpočinek. I mně docela dlouho trvalo, než jsem si to přiznala. Byla jsem totiž v zápřahu mezi domácností, rodinou, a ještě svou prací. Ale uvědomila jsem si, že i já mám právo na odpočinek. A protože už jsem dlouho nikde nebyla, tak jsem navštívila ubytování jeseníky apartmány. Dlouho jsem na internetu hledala nějaký pobyt, který by mě oslovil. A právě Jeseníky vypadaly úplně božsky, a tak jsem se hned samozřejmě musela přihlásit. Není divu – pobyt v Jeseníkách je totiž opravdu úžasný a můžu vám říct, že mě nakopl a dodal energii takovým způsobem, že si to ani nedokážete představit. V ceně pobytu byla neomezená vířivka, procedury jako masáže, sauna a taky wellness.

s

Jedním slovem, prostě to byla nádhera a já jsem si skvěle odpočinula, i když jsem tomu ze začátku nevěřila. Pro mě to prostě byl zážitek. A rozhodně jsem si uvědomila, že musím zvolnit a odpočívat více. A pak mě to paradoxně nabije takovým množstvím energie, že z toho čerpám třeba půl roku. A je zajímavé, že právě takové odpočinkové zážitky nám dokážou tolik energie dodat. Ale než jsem se rozhoupala k tomu, abych na nějaký pobyt s takovými procedurami vyrazila, tak to hodně trvalo.

s

Ale naštěstí jsem si to včas uvědomila. A je vidět, že to byl krok správným směrem. Takže pokud jste v jednom kole jako jsem předtím byla já, tak doporučuji alespoň na chvilku zvolnit, odjet někam na nějaký super pobyt a ono vás to potom dobije energií na dlouho dopředu. A dokonce i takové domácí práce, jako vaření, uklízení a podobně budete zvládat s větším úsměvem než předtím. Jde jenom o to si to uvědomit. Každý jsme jenom člověk a každý si potřebuje dát alespoň na chvíli pauzu. Jenže v dnešní uspěchané době si člověk myslí, že na to nemá nárok, ale je to přesně naopak, určitě má. Tak neváhejte a určitě tam zajeďte.