Kolikrát jsem si řekla, že technika je opravdu úžasná, protože nám hlavně také dost usnadňuje život. Také mě velice těší, že i můj malý syn se vyzná v technice a technických vymoženostech. A musím říct, že syn mi řekla, že až bude velký, tak chce být jako táta. Je to docela zajímavé a také od syna velmi milé.  Protože syn by chtěl být vynálezcem a vynalézat něco, co bude podobného jako auto. A když jsem se zeptala, co by chtěl vůbec vymyslet, aby to bylo podobné jako auto, tak syn mi řekl, že by chtěl vymyslet nějaké auto, které bude moct řídit dítě.

Syn je spokojený.

Věřte mi, že to je velice rozkošné, protože mému synovi je teprve šest let, a tak když tohle říká, tak mě to velice těší. A tady jde alespoň vidět, že už i malé děti mají takové technické myšlení a chtějí něco vymyslet. Mě tohle přijde naprosto geniální a výjimečné. Protože když jsem potom také byla se synem u psychologa, protože si to vyžádala školka, že je takový divoký, tak mi u psychologa řekli, že syn jer skvělý a že úplně zdravý, jenom má velkou představivost A tak jsem si velmi oddechla. Takže tady jsem alespoň věděla, odkud vás vítr vane. Syn je jednoduše v mých očích velmi výjimečný a dost šikovný.

Technika je zajímavá.

Věřte mi nebo ne, ale syna zábava o techniku vůbec neopustila. Synovi je nyní skoro devět let a stále se zajímá o techniku a také si na internetu prohlíží různé technické vymoženosti. Anebo se mě stále na něco ptá, kolikrát ani neznám logickou odpověď na jeho technické otázky, protože syn má opravdu tak různorodé otázky a anebo zajímavé odpovědi na mě, že až mi to docela děsí, jak to syn nemůže vědět A jak je v tomhle ohledu chytrý. Navíc jsme také zjistila, že jsou různé odborné kroužky a zábavné dny, které by děti velmi zajímaly, protože se tam děti věnují technice a také velmi populární robotice. A robotika je velmi zajímavá.