V dnešní době je opravdu tolik finančních produktů, že mnoho lidí se v tom ani nevyzná anebo se v tom ani dobře neorientuje. Já tomuhle rozumím a chápu to, protože i já v tomhle mám někdy problémy, i když mám na to školu, a ještě mám nástavbu, tak si kolikrát říkám, že je opravdu škoda, že třeba na základní škole nejsou povinné nějaké finanční kurzy, aby i malé děti se dokonale vyznali ve financích. Protože u nás v České republice je finanční gramotnost opravdu hodně nízká. Kdyby to třeba bylo jenom u lidí do osmnácti let, tak neřeknu, protože přeci se malé děti nebudou zajímat o finance.

Nemovitost není levná.

Jendou jsem dokonce dělala průzkum, jak se kdo vyzná v hypotékách anebo ve financích a opravdu pouze jenom deset lidí z padesáti mi odpovědělo všechno, co jsem potřebovala vědět. Přitom, když se někoho zeptám, tak každý mi řekne, že by chtěl mít také hypotéku. Ale jak na to, že? A když jsem se jich navíc zeptala, tak jaký druh hypotéky by si přáli, tak úplně kroutily hlavou a nevěděli, že existují také například americké hypotéky anebo hypotéky bez doložení příjmu. Mě osobně nejvíce zaujala hypotéka bez doložení příjmu Americkahypoteka.cz, protože má opravdu mnoho výrazných plusů než mínusů, oproti jiným hypotékám.

Také si budu brát hypotéku.

Navíc hypotéka bez doložení příjmů se také lehce dokládá a také se rychle schválí. Takže pokud stále ještě máte obavy, že byste nedostali hypotéku, tak pokud máte opravdu skvělé zaměstnání a máte z čeho splácet, tak si myslím, že hypotéku bez doložení příjmu lehce dostanete. Vždyť kdo by také nechtěl mít vlastní bydlení? Já sama jsem vždycky snila o tom, že konečně budu mít vlastní bydlení. Stačil by mi nějaký malinký byteček anebo klidně i garsonka, ale hlavně aby to bylo v mém vlastnictví a abych nemusela také nastálo bydlet jenom v nájmu. Někoho to prostě nebaví. Možná jsem moc náročná, ale nestydím se za to.