Je opravdu mnoho lidí, kteří si vždycky celý život přáli hrát na nějaký hudební nástroj a podobně. Nebo jste spíše takoví posluchači, co nehrají na hudební nástroje, ale spíše jenom relaxují u kvalitní hudby? Já jsem to byla také, chtěla jsem hrát na hudební nástroj. Protože moje kamarádka, která bydlela oba baráky dále, než já a moje rodina, tak moje kamarádka hrála právě na flétnu, a ještě začala chodit na klavír. Moje kamarádka chodila na flétnu už od svých čtyř let. Myslím si, že když dítě chce hrát na nějaký hudební nástroj opravdu velice brzy, tak je to jenom pro jeho dobro.

Kytaru mám už dlouho.

Protože se přece říká, že dítě je jako houba a že se právě naučí vše velice rychle. A já jsem si řekla, že kdybych chtěla hrát na flétnu, tak bych se svěřila rodičům se svým snem a možná by mi tohle dovolili. A opravdu jsem se nemýlila. Moji rodiče mi dovolili hrát na flétnu. Ani nevíte, jak jsem byla nadšená a ráda, protože když jsem potom už chodila čtvrtým rokem na flétnu, tak už jsem hrála opravdu perfektně. A později jsem chtěla hrát taky na jiné různé hudební nástroje, a to například jak na kytaru nebo také baskytaru a také klavír. A samozřejmě, jsou k tomu různé doplňky potřeba. Jako například Dr. Scientist atmosphere.

Ráda hraji na kytaru.

Atmosphere je opravdu nejúspornější Reverb pedál. Myslím si, že navíc je tak malinkém balení. Takže to bude opravdu velice praktické navíc obsahuje šestnáct presetu, se kterými můžete kompletně upravit, co potřebujete. Myslím si, že také navíc díky barevnému LED osvětlení a obrazovce máte opravdu krásný a kompletní přehled o nastavených parametrech, které zrovna potřebujete a které jste si nastavili. I proto se jedná o jeden z nejlepších pedálu roku 2018, takže budete mít jistotu, že máte opravdu nejprodávanější a nejkvalitnější pedál, jaký můžete najít. S Dr. Scientist Atmosphere budete spokojení. A více informací je na webové stránce feedbackpedals.cz.