Všichni víme, že v dnešním světě, kdy je dvacáté páté století, tak hlavně všude je populární internet. Podle mého názoru, už snad ani není rodina, která by doma neměla počítač. Nebo vy si myslíte, že v dnešní době je nějaká rodina, která nemá doma počítač? Podle mého názoru sice jsou takové rodiny, ale tomu se říká myslím Amišové. Amišové jsou takoví lidé, kteří vůbec neuznávají dnešní svět a nemají rádi techniku anebo cokoliv technického, takže Amišové doma nemají jak mobilní telefon, tak také počítač anebo notebook nebo tablet. Oni nemají absolutně nic. 

Práce online mě baví.

Amišové taky nemají například ani pračku anebo ruční šlehač nebo mikrovlnou troubu nebo televizi. A všechna technika jde opravdu mimo mě. Takže jsem si řekla, že kdybych musela ze dne na den se stát takovým člověkem, že bych žila v komunitě Amišů, tak bych to asi nevydržela, protože úplně první, co ráno udělám, tak je fakt, že sáhnu po mobilním telefonu. A to hlavně z toho důvodu, že tam mám budík. A navíc také se velice často scházíme online ve škole, takže počítač a notebook potřebuji opravdu každý den. Na notebooku také pracuji a jsem ráda, že mohu také pracovat online, protože vyučuji online také cizí jazyky, takže mě tohle všechno baví.

Online práce je běžná.

Bez počítače nebo notebooku bych se už vážně neobešla. A jak sjet na tom vy? Máte techniku, a hlavně počítač na hry nebo pro volný čas nebo počítač využíváte hlavně na práci nebo na školu? Také jsem se dozvěděla, že někoho má doma dokonce i více počítačů nebo tabletů, protože to má rozdělené. někdo má přímo speciální počítač na hry a potom má druhý počítač nebo notebook na školu a práci. Je to prima, alespoň si nebude zahlcovat jeden počítač. Navíc také mám malého syna, který také už má svůj vlastní počítač a nevidím na tom vůbec nic špatného, i když hodně lidí to u dětí odsuzuje. Nevím proč.