Blíží se léto a s tím samozřejmě taky různé dovolené. Abych pravdu řekla, tak já mám nejraději takové dovolené, kde je sluníčko a kde se také mohu opálit anebo si pořádně odpočinout. Vzpomínám si, že jsem byla dvakrát za život na jedné dovolené, kde byla úplná zima. Nemám ráda zimní dovolené. Proto když zbytek mé rodiny jede na zimní dovolenou někam na hory, tak já se vždycky toho úplně obávám, protože to úplně bytostně nesnáším. Takže jsem vždycky opravdu potěšená, když je léto a všichni se s celou rodinou chystáme na nějakou dovolenou, většinou k moři. A já mám nejraději destinace na Jadranu.

Jadran mám moc ráda.

Podle mého názoru je Jadran opravdu nádherná destinace, kdy jsou také velice příznivé ceny a milí lidé. A na Jadranu jsem už byla asi šestkrát anebo možná i vícekrát, raději už to nepočítám. Ale mně to vůbec nevadí. Rozhodně nepatřím k takovým těm lidem, kteří musejí být za každou cenu pořád někde jinde. Když mi nějaká destinace anebo místo dovolené vyhovuje, tak opravdu nevidím důvod, proč bych tam nemohla jezdit každý rok anebo i vícekrát ročně. Proto jsem velice ráda, že i můj přítel a také naše děti mají rádi tuto definici na Jadranu, protože také ušetříme tím pádem hodně peněz.

Jadran je krásný.

A neznám nejlevnější dovolenou než právě na Jadranu. Ale nemyslete si, že je to zase na úkor kvality. I když je ceník na Jadranu velice příjemný, tak také neznamená, že tam bude to stálo za nic. Je tam opravdu plno zábavy a také plno relaxace, kde si najde opravdu každý sám tu svou zábavu. Když se podíváte na webové stránky najadranu.cz, tak uvidíte ceník Najadranu, kde jsou ceny příjemné a věřím, že i vy si tady vyberete to své, kde by se vám na Jadranu líbilo. Pokud i vy byste také chtěli se podívat na Jadran, tak neváhejte. Je to tam opravdu krásné a všude jsou prima služby. Já se na Jadran vždy moc ráda vracím