Je možné aby ženy vnímali svět naprosto jinak než muži? Rozdíl mezi mužem a ženou vidíme snad každý. A rozdílu je taky bezpochyby hodně. Kdo má nejvíce obavu o svou budoucnost. Ano jsou to ženy, dokud se nevdají, ale i tak jim nikdo nezaručí že budou žít šťastně až do smrti. Velký rozdíl mezi ženou a mužem je ten, že ženy mají často vysoké očekávání a někdy nebo většinou přijde zklamání. Ženy toho od můžu někdy chtějí opravdu příliš, ale ještě více než chtějí tak tohle všechno automaticky očekávají. Ale nemůžeme mít všechno. Určitě už jsme se s tím setkali nebo už jste byli součástí toho, že každý od někoho něco chce. Partner po partnerce, kamarád po kamarádovy apodobně. 

Ženy

Ale je v tom taky rozdíl, určitě nebudeme třeba vyžadovat něco po kamarádovy co by pro nás měl udělat nás manžel. Nejdůležitější je pro nás partnerský vztah. My ženy přesně víme jak by naše budoucnost měla vypadat. Máme ji nastavenou tak aby bylo všechno perfektní do posledního detailu. Vědí jaký chtějí svůj partnerský život mít. Takže pochopitelně mají představu o ideálním manželovy, kterým jim udělá vše proto aby byli nadmíru spokojené. Mají jasno v tom jak bude jejich budoucí partner vypadat, jaké by měl mít vlastnosti, o co vše by se měl postarat. A tohle vše už máme nalinkovane od školního věku. Kdy naše představivost je obrovská. 

Ženy

Jenom že ne všechno je tak růžové jak si vysníme. Bohužel náš vybraný partner může být sebe více dokonalí,ale my s ním nebudeme šťastné. Jak je to ale možné. Vždyť máme všechno co jsme vlastně chtěli a nic nám nechybí. Je chyba v nás? Chceme toho tolik příliš? Máme velká očekávání? Nebo chceme jenom prostě víc a víc?. Někdy je to opravdu zapeklité, ale přeci nikdo nechce žít v toxickém vztahu. Takže bude pro vás priorita zjistit v čem ten čert vězi a začít s tím něco dělat.